Wymiana baterii iPhone Kraków

Czy Twój iPhone szybko traci energię i rozładowuje się w błyskawicznym tempie? Zapewniamy taką usługę jak wymiana baterii w iPhone w Krakowie. Przyjdź do nas, a my wymienimy akumulator na Twoich oczach w mniej niż kwadrans!

Im iPhone starszy, tym jego bateria trzyma krócej. Pojawiają się także problemy z ładowaniem – telefon ładuje się czasem albo tylko za pomocą określonej ładowarki lub kabla podłączonego do np. komputera. Zazwyczaj problemy z baterią pojawiają się po upływie gwarancji. Ale to nie szkodzi, jesteśmy przecież serwisem pogwarancyjnym i u nas wymienisz baterię bez żadnego problemu. Zapewniamy wyłącznie oryginalne elementy, zatem Twój iPhone może bez szwanku działać, jak gdyby był ponownie nowy.

Jeśli po krótkim czasie od ładowania bateria w Twoim iPhone jest bliska wyczerpania, a Ty nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez powerbanku, przyjdź do nas, a my zaradzimy temu problemowi. Zajmujemy się wymianą baterii w iPhone w naszym serwisie w Krakowie. Zapewniamy dojazd do klienta, ale zapraszamy również do naszego stacjonarnego punktu.

Co robić, gdy bateria szwankuje?

Najważniejsze zasada brzmi: nie próbuj wymieniać baterii samodzielnie w domu. Może się okazać, że wyrządzisz swojemu iPhone jeszcze więcej szkody, przez co naprawa stanie się jeszcze droższa. Chyba tego nie chcesz, prawda? Przynieś swój telefon do nas, a w naszym serwisie w Krakowie zajmiemy się wymianą baterii w Twoim iPhone. Zajmie nam to chwilę – nim się obejrzysz, Twój telefon będzie ponownie działać bez zarzutu!

Jak to robimy? Najpierw odkręcamy śrubki, podnosimy ekran i odłączamy pozostałe części. Po podgrzaniu telefonu odklejamy baterię. Po wyjęciu akumulatora montujemy nowy przy użyciu dwustronnej taśmy. Na koniec podłączamy wyjęte elementy, skręcamy telefon i ładujemy baterię. Tak wygląda proces wymiany baterii przy iPhone 6 w naszym serwisie w Krakowie. W każdym modelu przebiega to nieco inaczej, ale zasady są podobne.

Pamiętaj, by przed oddaniem telefonu do serwisu zrobić na wszelki wypadek kopię danych.

Wymiana baterii we Flix w Krakowie

Dlaczego warto wybrać nasz serwis? Przede wszystkim wykorzystujemy wyłącznie oryginalne elementy i na każdą naprawę dajemy trzymiesięczną gwarancję. Oznacza to, że kiedy bateria zacznie ponownie szwankować, możesz do nas przyjść, a my wymienimy ją na nową za darmo.

W naszym zespole w Krakowie pracują pasjonaci iPhone, którzy znają się na rzeczy, bo zajmują się serwisowaniem iPhone od dawna. Co więcej – stale przechodzą szkolenia, są solidni i sumienni. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish