Wymiana ekranu iPhone Kraków

Stało się. Wypadł Ci telefon z dłoni i po zderzeniu z twardą nawierzchnią na szybce pojawiły się „pajączki”. To nie wszystko. Twój wyświetlacz także nie działa jak należy. Być może dostrzegasz na nim paski lub plamki. Albo w ogóle widzisz tylko jedną wielką czarną plamę. To nic nie szkodzi. Ze wszystkim damy sobie radę. Zadzwoń do nas, a serwisant z Flix w Krakowie przyjedzie do Ciebie, gdziekolwiek się znajdujesz. Zajmie się sprawną wymianą ekranu w Twoim iPhone, i to w Twojej obecności!

Co zrobić, gdy wyświetlacz szwankuje? Zadzwoń do nas!

Przede wszystkim nie panikuj. Jeśli to możliwe, na wszelki wypadek zrób kopie bezpieczeństwa. A potem wezwij naszego serwisanta. Dojedzie do Ciebie i naprawi usterkę od ręki. Wymiana ekranu w iPhone zajmie mu tylko kwadrans. Tak szybko działamy w Krakowie, ale także w innych polskich miastach.

Po naprawie dostaniesz od nas trzymiesięczną gwarancję. Na miejscu, tuż po wykonaniu usługi, możesz ją zawsze przedłużyć. Mamy pewność, że po wymianie ekranu wszystko będzie działać bez zarzutu. Zapewniamy bowiem fachową pomoc – we Flix oddajesz swój telefon w ręce profesjonalistów. Jesteśmy solidni, sumienni i regularnie przechodzimy szkolenia. Dzięki temu możemy świadczyć dla Ciebie usługi na najwyższym poziomie.

Zawsze używamy oryginalnych komponentów, ale na życzenie klienta stosujemy ekonomiczniejsze zamienniki. To wszystko zależy wyłącznie od Ciebie. W końcu sprzęt Apple i jego części słyną z cen wyższych niż u konkurencji…

Może się zdarzyć, że rozbijesz ekran w weekend. Żebyś długo nie martwił się niedziałającym telefonem, dojedziemy do Ciebie. Nawet w dni wolne od pracy. Działamy bowiem 7 dni w tygodniu. Zajmiemy się wymianą ekranu w Twoim iPhone w błyskawicznym tempie, gdziekolwiek przebywasz w Krakowie. Dom? Galeria handlowa? Zjawimy się we wskazanym przez Ciebie miejscu. Twoja wygoda jest dla nas najważniejsza!

 

Wymiana ekranu w iPhone – kilka uwag na koniec od serwisu Flix w Krakowie

Choć trudno jest zapobiec kolejnemu „wypadkowi”, z pewnością możesz zabezpieczyć swój telefon. Dzięki temu z dużym prawdopodobieństwem unikniesz wymiany ekranu w swoim iPhone w przyszłości. Gdy nasz serwisant z Krakowa dojedzie do Ciebie, najlepiej zapytaj go o dodatkowe akcesoria, które pomogą zabezpieczyć telefon. W naszej ofercie mamy szkło ochronne do naklejenia na szybkę telefonu, a także etui. Wszystko to serwisant zamocuje na Twoim smartfonie na miejscu. Możesz u niego dokupić także inne akcesoria, np. kabel czy adapter ładowania.

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish